Advert
Advert

Teröristlere ve zehir tacirlerine İstanbul polisi nefes aldırmıyor

İstanbul Emniyet Müdürlüğü koronavirüs denetimlerine hız kesmeden devam ederken, İstanbul’un huzurunun tesis edilmesi adına operasyonlar düzenliyor.

Teröristlere ve zehir tacirlerine İstanbul polisi nefes aldırmıyor
Teröristlere ve zehir tacirlerine İstanbul polisi nefes aldırmıyor Güzel Vatan Gazetesi

Genel, asayiş ve kamu düzeninin sağlanmasının yanı sıra olası terör eylemlerinin engellenmesi amacıyla denetimler ve operasyonlar ara verilmeden uygulanıyor.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, suç örgütlerine ve terör odaklarına gece-gündüz demeden operasyonlar yaparak nefes aldırmıyor.

İstanbul genelinde gerçekleştiren denetimlere Asayiş Şube Müdürlüğü, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü, Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekiplerinin yanı sıra Deniz Liman Şube Müdürlüğü ve Havacılık Şube Müdürlüğü de katılıyor.

Karada gerçekleştirilen denetimlere denizden ve havadan da destek veriliyor. Polis helikopteri havada gerekli kontrolleri sağlarken, Deniz Liman Şube Müdürlüğüne bağlı botlar da denizde denetimlerini sürdürüyor.

Uyuşturucu, hırsızlık ve suç örgütleri ile mücadele eden İstanbul polisinin yaptığı operasyonlarda çok sayıda uyuşturucu ve silah ele geçirildi. Yapılan baskınlarda çok sayıda zehir taciri de yakalandı.

“Terör örgütlerine darbe vuruluyor”

Ayrıca İstanbul’da terör örgütü DEAŞ'a yönelik operasyonda çok sayıda yabancı uyruklu şüpheli gözaltına alındı. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, terör örgütü DEAŞ ile bağlantıları oldukları ileri sürülen şüphelilerin yakalanması için 11 ilçede önceden belirlenen 22 adrese eş zamanlı operasyon düzenledi. Operasyon kapsamında gözaltına alınan şüpheliler emniyete götürüldü.

Koronavirüs denetimleri İstanbul Emniyet Müdürlüğü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GüzelVatan E-Gazete - Ocak 2023
GüzelVatan E-Gazete - Ocak 2023
GüzelVatan E-Gazete - Aralık 2022
GüzelVatan E-Gazete - Aralık 2022
GüzelVatan E-Gazete - Kasım 2022
GüzelVatan E-Gazete - Kasım 2022