Advert
Advert

Güzellik iksiri tanıtımı yapıldı

TB 500 etken maddeli Kleopatra Gençlik İksiri’nin tanıtımının da yapıldığı ve Fuat Paşa Yalısı’nda gerçekleşen organizasyonda, Türkiye’nin sağlık alanında söz sahibi 50 ismi bir araya geldi.

Güzellik iksiri tanıtımı yapıldı
Güzellik iksiri tanıtımı yapıldı Güzel Vatan Gazetesi

Fuat Paşa Yalısı’nda düzenlenen Kleopatra Gençlik İksiri’nin tanıtım organizasyonuna Türkiye’nin dört bir yanından doktorlar ve güzellik uzmanları katıldı.

Sabah kahvaltısı ile başlayan etkinlikte, TB 500 etken maddeli Kleopatra Gençlik İksiri’nin tanıtımı yapılırken, Nicederm Estetik kurucusu Nihan Bozatlı da kısa ve anlamlı bir konuşma yaptı. Organizasyonda ünlü oyuncu Tamer Levent ve Yazar Ayşe Kulin’e onur ödülü takdim edildi.

Onkolog Doktor Yavuz Dizdar’ın sunumu ilgiyle izlendi. Yaptığı akademik sunumun ardından TB 500 etken maddesi ile alakalı da konuşan Dizdar, “Kalp için TB 500 önemli bir etken maddedir ve bazı riskleri de ortadan kaldırmaktadır. Ve yapılan klinik deneyler ve hastaların takibi sonucunda kalp riskini de en aza indirdiği bilinmektedir” dedi.

Organizasyonun renkli simalarından olan Selen Görgüzel ise estetiğe karşı duruşuyla alakalı yaptığı konuşmada doğal güzelliğin hiçbir şey ile kıyaslanmayacak kadar harika olduğunu söyledi.

TB 500 etken maddeli Kleopatra Gençlik İksiri’nin programdan önce de yüzüne uygulandığını söyleyen Görgüzel, “Ben estetik olmadım. Ameliyat masasına da yatmadım. Ama bir operasyon geçirmediğim halde yakın arkadaşlarım bile bendeki olumlu değişimi fark ettiler. Bu değişimin ana nedeni de Kleopatra Gençlik İksiri’dir” dedi.

Fuat Paşa Yalısı Güzellik İksiri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GüzelVatan E-Gazete - Ocak 2023
GüzelVatan E-Gazete - Ocak 2023
GüzelVatan E-Gazete - Aralık 2022
GüzelVatan E-Gazete - Aralık 2022
GüzelVatan E-Gazete - Kasım 2022
GüzelVatan E-Gazete - Kasım 2022