Advert
Advert

Milletvekili Rafet Zeybek, işçilerin sorunlarını dinledi

CHP Antalya Milletvekili Rafet Zeybek, Akdeniz Posta Dağıtım Merkezi'nde taşeron ve sözleşmeli işçilerin sorunlarını dinledi.  Kadro bekleyen işçilerle sohbet eden Zeybek," CHP iktidarında çalışanlar emeğinin karşılığını alacak "dedi.

Milletvekili Rafet Zeybek, işçilerin sorunlarını dinledi
Milletvekili Rafet Zeybek, işçilerin sorunlarını dinledi Güzel Vatan Gazetesi
Seçim bölgesinde durmaksızın çalışmalarına devam eden CHP Antalya Milletvekili Rafet Zeybek her kesimden vatandaşın sorunlarını dinlemeye devam ediyor. Son olarak Birleşik Kamu-İş Konfederasyonu Başkanı Mehmet Balık ile Akdeniz Posta Dağıtım Merkezi'nde taşeron ve sözleşmeli işçilerin sorunlarını dinleyen Zeybek CHP'nin çalışanlar için hazırladığı politikalarını anlattı.

CHP iktidarında ülkenin bütün sorunlarını sırasıyla çözeceklerini dile getiren Rafet Zeybek, "Ziyaretlerimizde görüyoruz ki; halkımız perişan ve ekonomik kriz nedeniyle ayakta kalmaya çalışıyor. Kiminle konuşsak mutsuz bir yaşam sürüyor. Gelecek ile beklentileri neredeyse bitmiş durumda. Mevcut hükümet vatandaşı bu hale getirdi. İçerde ve dışarda uyguladığı yanlış politikalarla yandaşlarına sefa, vatandaşa cefa verdi. Halk artık yeter! diyor. Posta dağıtıcıları ile bir araya geldik. Sohbet ettik, sorunlarını dinledik. Gördük ki onlar da emeklerinin karşılığını alamıyorlar. Şartları beğenmese dahi çalışmak durumunda kalıyorlar. Haklı olarak belli bir süre çalıştıktan sonra kadro bekliyorlar. İşçilere bir an önce hakkı olan, emeğinin karşılığı olan kadro verilmelidir. CHP iktidarında bu memleket için emeğini esirgemeyen her çalışan hakkını alacaktır" açıklamasında bulundu.
chp Rafet Zeybek işçi haber oku
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GüzelVatan E-Gazete - Ocak 2023
GüzelVatan E-Gazete - Ocak 2023
GüzelVatan E-Gazete - Aralık 2022
GüzelVatan E-Gazete - Aralık 2022
GüzelVatan E-Gazete - Kasım 2022
GüzelVatan E-Gazete - Kasım 2022