Advert
Advert

Eski Erzurum ve Hürriyet Caddelerinin üstyapı çalışmaları hızla devam ediyor

Muş Belediyesi’nin 2022 yılı yatırım programında yer alan en önemli çalışmalarından Eski Erzurum ve Hürriyet Caddelerinin üstyapı yenilenmesi hızla devam ediyor.

Eski Erzurum ve Hürriyet Caddelerinin üstyapı çalışmaları hızla devam ediyor
Eski Erzurum ve Hürriyet Caddelerinin üstyapı çalışmaları hızla devam ediyor Güzel Vatan Gazetesi
Muş’un tüm içme suyu, yağmur suyu ve kanalizasyon hatlarını yenileyerek devrim niteliğinde bir çalışmaya imza atan Muş Belediyesi, üstyapı çalışmalarıyla da şehri yeniden dizayn ediyor. Geçtiğimiz yıllarda altyapısı tamamlanan yolların yanı sıra İstasyon ve Cumhuriyet gibi şehrin iki önemli güzergahının üstyapısını yenileyen belediye, bu yıl da Eski Erzurum ve Hürriyet Caddeleri ile 4 ana bulvarın bağlantılarının yol, kaldırım ve aydınlatmalarını bir bütün olarak yapıyor.

Eski Erzurum ve Hürriyet Caddelerinde eşzamanlı olarak çalışmaları başlatan Muş Belediyesi, yolların söküm ve yenilenmesini etap etap yaparak vatandaşların çalışmalardan olumsuz etkilenmemesine özen gösteriyor.

Çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Feyat Asya, “Altyapı çalışmalarından sonra tahrip olan cadde ve sokaklarımızı yenilemek üzere başlatmış olduğumuz çalışmaları kesintisiz sürdürüyoruz. Bu yıl şehrimizin iki büyük caddesinde üstyapı çalışmalarını eş zamanlı olarak başlattık. Şu ana kadar belirlediğimiz program dahilinde çalışmalarımız devam ediyor. Etap etap projemizi uyguluyoruz. Projemiz kapsamında yol işgallerini ve fazla çıkmaları ortadan kaldırarak yolları bir düzene koyuyoruz. Bu yıl mevsim şartları elverdikçe çalışmalarımızı devam ettireceğiz. Cumhuriyet ve İstasyon Caddelerimiz gibi Eski Erzurum ve Hürriyet Caddelerimizi de güzelleştirerek halkımızın hizmetine sunacağız” dedi.
Muş Belediyesi Erzurum haber oku
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GüzelVatan E-Gazete - Ocak 2023
GüzelVatan E-Gazete - Ocak 2023
GüzelVatan E-Gazete - Aralık 2022
GüzelVatan E-Gazete - Aralık 2022
GüzelVatan E-Gazete - Kasım 2022
GüzelVatan E-Gazete - Kasım 2022