Advert
Advert

Taksim Meydanı’nda sema gösterisi büyük ilgi çekti

Taksim Meydanı’nda bir kişinin sema gösterisi ilgi çekti. Çevredeki yerli ve yabancı turistler o anları cep telefonlarına kayıt etti.

Taksim Meydanı’nda sema gösterisi büyük ilgi çekti
Taksim Meydanı’nda sema gösterisi büyük ilgi çekti Güzel Vatan Gazetesi
Semazen Femrullah Demir, Beyoğlu Taksim Meydanı’nda sema gösterisi sergiledi. Gösteri esnasında çevredeki yerli ve yabancı turistler yoğun ilgi gösterdi. Gösteri sırasında çevredeki turistler sema gösterisini kayıt altına aldı.

“MEVLANA CELALEDDİN-İ RUMİ HAZRETLERİNİ ÇOK SEVDİĞİM İÇİN BUNU YAPIYORUM”
Gösteri bitiminden sonra Femrullah Demir, “Mevlana Celaleddin-i Rumi Hazretlerini çok sevdiğim için bunu yapıyorum. Ben normalde İBB’den izinli bir şekilde icra ediyorum bunu. İzin verilmediği zaman yapamıyorum lakin 2-3 haftadır izinlerimiz iptal edilmiş olup, şu an burada icra ediyorum. Baktım bir gün yolda geziyordum. Bir tarafta çalgıcı, bir tarafta dansözü, bir tarafta palyaço ve diğer tarafta farklı şeyler yapılıyor. Ben de dedim ki millet sema gösterisi görse daha güzel olur diye düşündüm. Çok güzel de tepkiler aldım. Çok ilgi aldım o yüzden devam ediyorum buna. Hem çok sevdiğim için hem de insanların ilgisini çektiği için” dedi.
(Sümer Avcı/İHA)
vizyondaki filmler müzik haberleri müze açılışları sergiler aktivite haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GüzelVatan E-Gazete - Ocak 2023
GüzelVatan E-Gazete - Ocak 2023
GüzelVatan E-Gazete - Aralık 2022
GüzelVatan E-Gazete - Aralık 2022
GüzelVatan E-Gazete - Kasım 2022
GüzelVatan E-Gazete - Kasım 2022