Advert
Advert

Bağlar 20 yıl aradan sonra AK Parti sayesinde hizmete kavuştu

AK Partili Bağlar İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, “Bağlar ilçesi 20 yıl ardan sonra AK Partinin gönül ve sosyal belediyeciliği sayesinde hizmete kavuştu. Yaptığımız işlerde hep halkımızın yanında olduk” dedi.

Bağlar 20 yıl aradan sonra AK Parti sayesinde hizmete kavuştu
Bağlar 20 yıl aradan sonra AK Parti sayesinde hizmete kavuştu Güzel Vatan Gazetesi
AK Partili Bağlar İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Ogün Haber'e önemli açıklamalarda bulundu.

Yaklaşık 3,5 yıldır görevde olduklarını aktaran Başkan Beyoğlu, “Yaklaşık 3,5 yıl önce görevi devir aldığımız zaman Bağlarımızda hakikaten ciddi sıkıntılar vardı. Sıkıntıların yanında 20 yıldır hiç hizmet yapılmamıştı. Alt ve üst yapının yanı sıra cadde ve önemli yerlerde asfalt sorunu vardı. Park alanlarımız yok denecek kadar da azdı ve ilçemize bağlı 105 kırsal alanlarımızın yüzde 80’nin de iç yollar dahi yoktu. Bizler göreve başladıktan sonra Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ve AK Parti belediyeciliği nasıl olur burada canı gönülle ve gayret ile göstermeye çalıştık. Biz Bağlar ilçemizde sosyal ve gönül belediyeciliğini vatandaşlarımızla birlikte yürüttük” dedi.

“Sahada halkımız yanında ile emrinde olacağız”
Halkın yanında ve emrinde olduklarını aktaran Başkan Beyoğlu sözlerini şöyle tamamladı; “Hamdolsun 3,5 yıl içeresinde bütün yollarımızı asfaltladık, bütün kaldırımlarımızı yaptık, 12 yeni park ilçemize kazandırdık, bütün kırsal alanlarımızın iç yolarını tamamladık ve hemen hemen fırsat bulduğumuz zaman her gün mahalle mahalle, sokak sokak, esnaf esnaf dolaşıp Bağlar ilçemizdeki kadirşinas halkımız ile her gün bir araya gelip sohbet ediyoruz ve sıkıntıları olduğunda o sıkıntılarına çözüm üretmeye çalışıyoruz.  Bugün gelinen nokta, biz Bağlarımızı çok seviyoruz, Bağlar halkını çok seviyoruz ve Bağlar halkıda bizleri çok seviyor. Bizlerde başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere halkımıza layık olmaya çalışıyoruz. İnşallah son günümüze kadar hizmet belediyeciliğimiz olsun, sosyal belediyeciliğimiz olsun ve gönül belediyeciliğimiz olsun ve bütün samimiyetimiz ile gayretimizle sahada halkımız yanında ile emrinde olacağız” dedi.
Bağlar Diyarbakır AK Parti haber oku genel siyaset
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GüzelVatan E-Gazete - Ocak 2023
GüzelVatan E-Gazete - Ocak 2023
GüzelVatan E-Gazete - Aralık 2022
GüzelVatan E-Gazete - Aralık 2022
GüzelVatan E-Gazete - Kasım 2022
GüzelVatan E-Gazete - Kasım 2022