Advert
Advert

CHP Gençlik Kolları Başyol Meydanı'nda üye standı açtı

CHP Van Gençlik Kolları, parti çalışmaları kapsamında üye kayıt standı açtı. CHP Gençlik Kolları MYK üyesi olan Rozelin Kaplan, 'Yeni dönemde de bu çalışmalar belirli aralıklarla devam edecek. Amacımız partimizin bütün kademeleriyle seçime veya olası erken seçime hazır olmak.' Dedi.

CHP Gençlik Kolları Başyol Meydanı'nda üye standı açtı
CHP Gençlik Kolları Başyol Meydanı'nda üye standı açtı Güzel Vatan Gazetesi
CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Gençosman Killik'ın talimatıyla gençler 81 İl’de aynı anda stant açarak üye kaydı yapıyor. Başkan Killik’ın talimatıyla CHP Van Gençlik Kolları da İl Başkanlığı önünde, Beşyol Meydanında stant açarak üye kaydına başladı. Yurttaşların istek ve önerilerini dinleyip partiye gönüllü üye olmak isteyen vatandaşların işlemlerini gerçekleştiren gençlik kolları, çalışmalarını 3 gün boyunca kentin farklı noktalarında sürdürecek.

KAPLAN: VAN’DA DENGELERİ DEĞİŞTİRECEK SONUÇLAR ORTAYA ÇIKACAK
CHP Gençlik Kolları MYK üyesi olan Rozelin Kaplan, “Gençlik Kolları Genel Başkanımız Gençosman Killik'ın talimatıyla ülkenin her tarafında stant açtık. Yeni dönemde de bu çalışmalar belirli aralıklarla devam edecek. Amacımız partimizin bütün kademeleriyle seçime veya olası erken seçime hazır olmak. Van İl Başkanımız Seracettin Beyin yönetiminde çok ciddi ve özverili şekilde çalışıyoruz. Türkiye’de millet ittifakına olan teveccühü Van’da da çok yakından görüyoruz. Yurttaşlarımız bu dinamik çalışmamıza kayıtsız kalmadı. İlk günden ciddi anlamda üye kaydı yaptık. Van’da dengeleri değiştirecek sonuçlar ortaya çıkacak. Bunu şimdiden tahlil edebiliyoruz.” dedi.
CHP Van haber oku
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X