Advert
Advert

Geleceğin teminatı öğrencilerle fidan dikimi gerçekleştirildi

Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mahmut Demirtaş’ın eşi Hanımefendi Beyhan Demirtaş’ın katılımlarıyla öğrencilerle birlikte fidan dikimi gerçekleştirildi.

Geleceğin teminatı öğrencilerle fidan dikimi gerçekleştirildi
Geleceğin teminatı öğrencilerle fidan dikimi gerçekleştirildi Güzel Vatan Gazetesi
Mardin Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı tarafından, geleceğin fidanları olan çocuklara fidan dikmenin önemi konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla başlatılan ancak pandemi tedbirleri kapsamında ara verilen Çocuklar Sevgisiz Okullar Fidansız Kalmasın Projesi, Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mahmut Demirtaş’ın eşi Hanımefendi Beyhan Demirtaş’ın katılımlarıyla yeniden başlatıldı.

Proje kapsamında, Yeşilli Alıçlı İlkokulu öğrencilerine yönelik fidan dikmenin öneminin anlatıldığı bir seminer düzenlendi. Daha sonra Hanımefendi Beyhan Demirtaş, Yeşilli Belediye Başkanı Hayrettin Demir’in eşi Hülya Demir, Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkan Vekili Hacire Öncü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü personelleri, öğretmen ve öğrencilerin katılımlarıyla, okul bahçesinde fidan dikimi gerçekleştirildi.

Öğrencilerle fidan dikimi gerçekleştiren Hanımefendi Beyhan Demirtaş, daha sonra öğrencilere çeşitli hediyeler takdim etti.

Dikilen fidanlarla çekilen hatıra fotoğraflarının ardından program son buldu.
Van öğrenci fidan haber oku
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X