Advert
Advert

Kastamonu OSB gücüne güç kattı

Kastamonu Organize Sanayi Bölgesi (OSB)'nde mali genel kurul önceki gün yapıldı.

Kastamonu OSB gücüne güç kattı
Kastamonu OSB gücüne güç kattı Güzel Vatan Gazetesi
Yaklaşık 4 saat süren genel kurulda, geçmişten gelen birikmiş sorunların ortadan kaldırılması adına önemli adımlar atıldı, genel kurul gündemindeki tüm maddeler sanayicilerin büyük çoğunluğunun da onayıyla hayata geçmiş oldu.

Kastamonu OSB Başkanı Enis Koç: “Her bir sanayicimiz önemlidir, kutsaldır; kişisel çekişmeleri bir tarafa bırakıp ortak akılla hareket eden, taşın altına elini koyan, kalbi ülke için atan birer nefer olmalıyız. OSB’mizin güçlü olması, siz katılımcıların güçlü olması demektir. Bardağın boş tarafını doldurmalıyız” diye konuştu.

Genel Kurul’da konuşan Kastamonu OSB Başkanı Enis Koç, şu ifadeleri kullandı: “Bizim sanayiciler olarak sabrımız ve başarımız bireysel girişim meselesi olmamalı, memleket meselesi olmalıdır. Her bir sanayicimiz önemlidir, kutsaldır; kişisel çekişmeleri bir tarafa bırakıp ortak akılla hareket eden, taşın altına elini koyan, kalbi ülke için atan birer nefer olmalıyız. OSB’mizin güçlü olması, siz katılımcıların güçlü olması demektir. Bardağın boş tarafını doldurmalıyız. Sözü eğip bükmeden söylemek istiyorum: bu günlerde hiç kimse eleştiri duymak istemiyor. Oysa eleştiri olmadan ortak akıl olmaz, doğrular bulunmaz. OSB kurulduğu 1993-94 yıllarından beri belli gayretle bu güne kadar gelmiştir. Emeği geçenlerden Allah razı olsun. Ancak bir gerçeğin altını çizmek gerekir ki; şu anda geçmişten gelen ve çok sayıda sorunlarımız var. Bunları çözmek sizlere nasip olacak inşallah. Genel kurulumuzun ve bundan sonra yapacağımız çalışmaların hayırlı olmasını hepimiz için temenni ederim.”

Sedat İşeri’nin divan başkanlığını üstlendiği genel kurul, sanayicilerin günün anısına toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.
kastamonu osb kastamonu haber oku ekonomi haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X