Advert
Advert

Amorium Otel, 5. yılını dolduran çalışanlarını ödüllendirdi

Tarih, doğa ve kültür şehri Kastamonu’da yüksek standartta hizmet kalitesi ile öne çıkan, her yıl yurt içi ve yurt dışından sayısız misafirleri ağırlayan Amorium Otel, 5’inci yılını dolduran çalışanlarını plaket ve altın ile ödüllendirdi. Otel çalışanları Havva Yurdagül, Sevim İlişiklioğlu, Derya Sivri, Leyla Hacat ve İlyas Hakkı Topaloğlu ödül alan isimler oldular.

Amorium Otel, 5. yılını dolduran çalışanlarını ödüllendirdi
Amorium Otel, 5. yılını dolduran çalışanlarını ödüllendirdi Güzel Vatan Gazetesi
“Kalitenin sürekliliğini sağlamanın ilk şartı; öncelikle çalışanların huzur, güven ve gelecek endişesi yaşamadan işyerlerine severek ve mutlu gelmeleridir” diyen Amorium Otel, benzeri ödüllendirme çalışmalarının süreceğini duyurdu.

SOFULULAR KONAĞI TURİZME KAZANDIRILDI
Ekip çalışmasının önemini vurgulayan yetkililer: “Makam ve görevleri ne olursa olsun her çalışan, misafir memnuniyetini ön planda tutmak, hizmet kalitesi ile gelen misafirlerin hafızasında yer almak adına fedakarca emek harcamakta ve çaba göstermektedir. Bu çaba ve özveri ile Amorium Otel’e ilave olarak şehrin sahip olduğu en önemli değerlerden olan ahşap konaklardan birisini satın alarak restore ettik ve turizmin hizmete sunduk. Akmescit Mahallesi İbrikli Sokak’ta Kırkodalı taş binanın yanı başında, Kale’ye yakın bir noktada, şehre tepeden konumda olan Sofulular Konağı, geleneksel mimarinin ve yüksek standartta misafir ağırlama kültürünün yaşatılmasına rol-model olacak özelliğe sahiptir” açıklamasını yaptılar.
Amorium Otel Kastamonu ödül haber oku
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X