Advert
Advert

Bakan Koca'dan Eczacılar Günü mesajı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 14 Mayıs Eczacılar Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, "Pandemide de herkese ilaç oldunuz. Fedakar çalışmanız ve sabrınız için her birinize minnettarız" dedi.

Bakan Koca'dan Eczacılar Günü mesajı
Bakan Koca'dan Eczacılar Günü mesajı Güzel Vatan Gazetesi
İHA- Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Eczacılar Günü dolayısıyla sosyal medya hesabından yayımladığı kutlama mesajında şu ifadeleri kullandı:
"Bugün 14 Mayıs Eczacılar Günü. Pandemide sağlık personelinden ilk kayıp içinizden biri oldu. Salgında, hastane personeli yanında doğrudan risk alan bir meslek grubu oldunuz. Tanının, eczayla ve ilaçla şifaya vardığını, muayene odasıyla eczane arasındaki yakınlığı, en iyi hastalar bilir. İlaç olan insan ve insan davranışlarıdır. Toplumun size bu denli sevgi ve saygı duymasının sebebi bundandır. Pandemide de herkese ilaç oldunuz. Fedakar çalışmanız ve sabrınız için her birinize minnettarız. Sizin sayenizde bir kez daha biliyoruz ki insan sağlığına hizmet edenler; merhametin, iyiliğin ve diğer insani vasıfların en çok görüldüğü mesleğin mensuplarıdır. Sizlere şükran duyuyoruz. 14 Mayıs Eczacılar Günü kutlu olsun."
güncel sağlık haber doğum sezaryan hamile doktor ameliyat verem kanser alzaimer timör hepatid aidis hemşire hastane ambulans fahrettin koca açıklama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X