Advert
Advert

Evi yanan aileye moral ve destek hamlesi

AK Partili Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, 5 Nisan Mahallesi'nde yangın meydana geldiği bilgisini aldığı evi olayın hemen ardından ziyaret ederek aileye moral verdi, evin tadilatı için gerekli desteği sağlayacaklarını söyledi.

Evi yanan aileye moral ve destek hamlesi
Evi yanan aileye moral ve destek hamlesi Güzel Vatan Gazetesi
Beyoğlu, "Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın selamlarını ileterek desteğimizi ifade ettik " diyerek ailenin üzüntüsünü hafifletti.

Ev Hasar Gördü, Eşyalar Yandı
Bağlar 5 Nisan Mahallesi'nde henüz kesinleşmeyen nedenlerle meydana gelen yangın bir ailenin yaşadığı evi harabeye çevirdi.

Tuncay ailesine ait evde yaşanan olay sonrasında ev büyük hasar görürken, eşyalar kullanılamaz hale geldi.

Olayı öğrenir öğrenmez evi ziyaret eden Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, ev sahibi Tuncay ailesine geçmiş olsun dileğinde bulunarak üzüntülerini paylaştı.

"Onarım İçin Katkı Sunacağız "
Beyoğlu,"Hamd olsun vatandaşlarımıza zarar gelmedi. Evin durumu kötü, ciddi bir hasar var. Cumhurbaşkanımızın selamlarını iletip evin bakım ve onarımı noktasında imkanlar dahilinde gereken desteği sağlayacağımızı ifade ettik. Herkesin başına gelebilecek üzücü bir durum. Ailemiz bu durumu inşallah atlatacaktır." dedi.

Yaşanan olay nedeniyle büyük bir üzüntü ve şok yaşadıklarını dile getiren ev sahibi Melek Tuncay, bu zor durumda yanlarında olan Başkan Beyoğlu'na teşekkür etti.
ak parti Recep Tayyip Erdoğan yangın haber oku diyarbakır
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ordu’dan 81 ilde 81 okula fındık
Ordu’dan 81 ilde 81 okula fındık
Sertifikasız tohum uyarısı
Sertifikasız tohum uyarısı
Bebeklerini göremeyen aileler için online sistem
Bebeklerini göremeyen aileler için online sistem