Advert
Advert

Emekliye Bin Lira Bayram İkramiyesi Verilecek

Milyonlarca emekliyi ilgilendiren bin liralık bayram ikramiyelerinin ödeme tarihi belli oldu. 13 milyon emekliye ödenecek bayram ikramiyeleri Mayıs ayının ilk haftası hesaplara yatırılacak.

 Emekliye Bin Lira Bayram İkramiyesi Verilecek
 Emekliye Bin Lira Bayram İkramiyesi Verilecek Güzel Vatan Gazetesi
SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı emeklilerinin ikramiyelerinin aynı gün ödenmesi bekleniyor. İdari izin kararıyla 3.5 gün olması beklenen bayram tatili başlamadan önce ikramiyeler hesaplara yatırılmış olacak.
Bayram ikramiyesine hiçbir şekilde haciz konulamayacak. İş kazası ve meslek hastalığı nedeniyle sürekli iş görmezlik geliri alanlara, gelir bağlanmasına esas olan sürekli iş görmezlik derecesi oranında ikramiye ödenecek.
Bayram ikramiyesi: emekliler, ölüm aylığı alanlar, şehit yakını ve gaziler, vazife ve harp malullüğü aylığı alan er ve erbaşlar, geçici köy korucuları, şeref aylığı alanlar, şampiyon sporcular, Kore, Kıbrıs ve İstiklal Savaşı gazileri, terörden zarar görmesi nedeniyle aylık bağlanan siviller ile bunlardan hayatını kaybedenlerin hak sahiplerine veriliyor.
-İHA-
ekonomi haberler bist repo merkez bankası banka para döviz euro dolar borsa para piyasası ekonomi haberleri son dakika haber güncel haberler en son haberler haber oku
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ordu’dan 81 ilde 81 okula fındık
Ordu’dan 81 ilde 81 okula fındık
Sertifikasız tohum uyarısı
Sertifikasız tohum uyarısı
Bebeklerini göremeyen aileler için online sistem
Bebeklerini göremeyen aileler için online sistem